Irene Bakker
Administratief medewerker
Naam en achternaam: Irene Bakker
Functie(s):
Administratief medewerker
Met al een prachtige loopbaan achter zich is Irene als echte Zevenhuizenaar sinds 2019 als een vis in het water bij Voorbrood Meubelen. Ze stelt zich graag aan u voor!
Via via bij Voorbrood meubelen
“Op mijn 18e begon ik met werken bij een bank. Inmiddels ben ik heel wat jaren, 3 kinderen en een kleinkind verder. Na mijn scheiding besloot ik om een cursus Excel en Word te volgen waarna ik instapte bij een expeditiebedrijf.
Na 18 jaar daar vond ik het tijd voor een nieuwe uitdaging. Mijn vader werkte bij Voorbrood Meubelen als stoffeerder en een vriendin van mij is een familielid. Zo ben ik er eigenlijk ingerold.
Als Zevenhuizenaar is het altijd gezellig om mensen tegen te komen.
Het leukste aan mijn werk? De mensen
In mijn werk doe ik veel verschillende dingen. Als er iets te doen is vind het leuk om dit op te pakken, ook als het buiten mijn vakgebied valt. Het aller leukste vind ik toch het contact met de mensen.
Mijn gouden tip voor klanten
Mijn goudentip aan mensen is dat bijna alles kan. Bijna alles kunnen we aanpassen dus vertel vooral al je wensen, dan kunnen we er vast iets moois voor vinden.”
Administratief medewerker
